anasayfakurumsaluygulamalarreferanslariletişim
 

 

Hakkımızda

 

Temelleri 1995 yılında Algersan Havalandırma, olarak faaliyete başlayan 2008'de ismini degiştirip , deneyim ve faaliyetgösterdiği iş kollarını artırarak bugünkü HAVAMER Havalandırma Sistemleri yapısını almıştır.

 

Yıllar içinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendini daima yenileyen ve dinamik kadrosuyla daima hizmetinizde olmaktan gurur duymaktadır.
 
Beklentileri karşılamakta tereddütsüz lider olma hedefi ile başladığımız çalışma hayatımızda, sorumluluk ve yüksek kalite anlayışını ön planda tutarak, artı değer yaratmak temel prensibimiz olmuştur.
 
Yürüttüğümüz projelerde,müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmenin ancak kalite ve müşteri odaklı bir yaklaşım ile mümkün olabileceğini biliyoruz.
 
Bu bilinçle çağımız gereklerine uygun olarak yeniliğe açık, deneyim ve dinamizmi bünyesinde bir arada barındıran genç şirketimiz, doğru hizmeti verme ilkesi, etkin ve düzenli servis anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Genç dinamik kaliteden ödün vermeyen kadromuzla Projelerde hızlı, işlevsel, entegre çözümler üreterek ve uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan firmamız, sektörümüzde farklılık yaratan lider firmalar arasında olmak.

  

 

   

Copyrights © 2014 - HAVAMER.COM

ie9 - max.1600x900px