anasayfakurumsaluygulamalarreferanslariletişim
     
  Mekanik Tesisat
  Hava Kanalı İmalatı
         

Baca Filtreleri

 

Elektrostatik Baca Filtresi (Taahhüt ve Montaj)

%99,99 ORANINDA YAĞ,DUMAN VE KOKU ARITMA
Bacasız davlumbazlar, elektrostatik serisi aktif karbon kabin ile birlikte kullanılan komplike bir sistemdir. Yağ, duman ve koku problemini %99.99 oranında önlemek için tasarlanmıştır.

 

 

 

 


Nasıl Çalışır?
RydAir RY serisi bacasız davlumbazlar elektrostatik hava emiş prensibi kullanır. Hava, motor/üfleyici (blower) tarafından çekilir. Yıkanabilir metal ızgaralı ön filtreden geçer. Bu filtre tuzakları büyük toz parçacıklarını bloke eder. Kalan parçacıkları, (0.01 mikron gibi küçük bazı parçacıklar dahil) bir elektrik yükü ile yüklenir. Güçlü bir elektrik alanından (iyonize bölüm) geçirilerek süzülür. Yüklü olan parçacıklar eşit aralıklı paralel plakalar ile birlikte bir dizi koleksiyoncu plaka bölümüne geçer. Her alternatif plaka parçacıkları aynı polarite ile tahsil edilir. Sonuç olarak toplar, arındırır ve geri püskürtme metodu ile steril olarak iade eder.


RydAir tarafından geliştirilen RY serisi hava temizleme cihazları, baca kurulumunun mümkün olmadığı, bu nedenle herhangi bir mutfak kurulumunun yapılamadığı yerlerde, yemek kokularını, dumanı, zararlı maddeleri, tozu, isi etkili bir biçimde yok ederek, küçük veya büyük mekanlarda, konvansiyonel tip davlumbaz modellerinin kurulmasını gereksiz kılar.


Opsiyonel kurulum modelleri ile %99'a varan hava temizleme oranı ile benzersizdir. İçinde bulundurduğu "Forever Filter" sistemi ile, filtre sarf maliyetini düşürür. "Sürekli Filtre" dolduğunda veya temizleme zamanı geldiğinde, kolaylıkla sürgülü bölmesinden çıkarılır, temizlenip durulandıktan sonra geri yerine takılır.

 

 

 

 

 

Sulu Baca Filtresi

Kirli dumanın, su dolu iki tank aracılığı ile temizlendiği ve atmosfere temiz havanın salınmasını sağlayan sulu baca filtre sistemi, işletmeleri dumandan, kokudan, hava kirliliğinden isten ve de yangından kurtaran sulu baca filtresi temiz hava sağlayarak hava kirliliğini de önlüyor. sulu baca filtreleri, baca ile ilgili problemi olan tüm işletmelere % 100 garantili borusuz olarak duman ve kokuları yok etme sözü ve garantisi veriyoruz. sulu baca filtresi sayesinde sıfır duman sıfır koku sıfır yangın. Hal böyle olunca Sulu baca filtresi veya elektrostatik kuru baca filtresi; ekmek fırınlarında, lokantalarda, pide fırınlarında, apartmanlarda, restoranlarda, fabrikalarda, konutlarda, katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda, atmosfere daha temiz sağlıklı bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. baca filtreleri; fırın, lokanta, kebapçı gibi işletmelerin olmazsa olmazlarındandır. Sulu baca filtresi veya Elektrostatik kuru baca filtresi fiyatları konusunda sulu baca filtre firmaları veya filtre şirketleri gerekli hizmeti halkımıza sunmaktadır. Dumansız kokusuz baca filtresi, davlumbazdan çıkan borunun üzerine montaj edilerek çıkan kirli havayı su devir daim sistemi ile hava içindeki parteküller temizlenmektedir. Dumanın yoğunluğuna göre püskürtme sistemi çoğaltılıp metal ve karbon filtre destekleri ile koku, duman ve buharın bacadan kaçmasını engeller. Bu sistem ayını zamanda davlumbaza yakın takıldığından baca yangın riskini de sıfıra indirmektedir. Yine bu sistem sayesinde çatıya kadar çıkan metrelerce boruyu kullanmak zorunda kalmayız.

 

 

 

 

 

RAM BACASI FİLTRESİ
Tolga Tekstil

 

RAM BACASI FİLTRESİ
Tekboy Tekstil

 

RAM BACASI FİLTRESİ
Nur Tekstil

 

 

 

 

 

         

Copyrights © 2016 - HAVAMER.COM

ie9 - max.1600x900px